İstanbul Park Hotel-Tuzla`ya `konukseverlik ödülü

İstanbul Park Hotel-Tuzla`ya `konukseverlik ödülü
Birlik tarafından bu yıl ilk kez açıklanan ``Konukseverlik Büyük Ödülü``ne İstanbul Park Hotel Tuzla layık görüldü.

Birleşmiş Milletler tarafından resmi olarak tanınan birlik, turizm endüstrisindeki tüm uluslararası acenteleri izliyor ve lobicilik faaliyetleri yürütüyor.

Üyeleri dünya çapında otel, restoran birlikleri, uluslararası ve ulusal otel ile restoran zincirleri, bağımsız otel ve restoranlar olan birlik, her yıl çeşitli kategorilerde ödüller veriyor.

Birlik tarafından bu yıl ilk kez açıklanan ''Konukseverlik Büyük Ödülü''ne İstanbul Park Hotel Tuzla layık görüldü.

İstanbul Park Hotel (Tuzla) Müdürü Berkay Türkel, yaklaşık 300 bin otel ve 8 milyon restoranı temsil eden birliğin verdiği ödülün önem taşıdığını söyledi.

Ödülü 17-20 Ocak 2010 tarihleri arasında Sırbistan'ın başkenti Belgrat'ta gerçekleştirilen Yıllık Kongre Toplantısı'nda aldıklarını anlatan Türkel, törene İstanbul Park Hotel yetkililerinin yanı sıra TUROB (Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği) Başkanı Timur Bayındır'ın da katıldığını bildirdi.

Türkel, Hindistanlı bir iş adamının da ''The Leela Hotel'' zincirleriyle ''Yılın Otelcisi'' ödülüne layık görüldüğünü bildirdi.

''Uluslararası Otel ve Restoranlar Birliği''nin sektörün çekirdeğini oluşturan butik ve özel kategorideki otellere önem verdiğini vurgulayan Türkel, ''Bu ödül bizim için çok anlamlı. Otelimize gelen herkese müşteri gözüyle değil misafirimiz olarak bakıyoruz. Bizim konukseverliğimiz bu ödülle bir kez daha görüldü. Misafirlerimizi evlerinde gibi ağırlamaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

Paylaş: