1+1 Penthouse Oda

Penthouse dairelerimiz daha sıcak ve nostaljik atmosfer tercih eden misafirlerimiz için tasarlanmıştır.

Apart otelin tüm özelliklerine sahip olan bu dairelerimiz, yüksek çatıları ve çift taraflı uzun balkonları ile oldukça ferahtır.

Açık Amerikan mutfaklarımızda bulunan minibuzdolabı, ocak ve tüm mutfak araç gereçleri ile kendi damak tadınıza göre yemeklerinizi rahatça hazırlayabilirsiniz.

Odalarınızın temizliği günlük olarak housekeeping ekibimiz tarafından yapılarak, havlu/çarşaf/bornoz değişimi dışında bulaşıklarınız da yıkanmaktadır.

Tüm odalarımızda bornoz ve terlik mevcuttur.

Güler yüzlü ekibimiz, yabancı dillere hakimiyeti ve profesyonel donanımlarıyla misafirlerimize her daim yardımcı olmaya hazırlar. Erken check-in veya geç check-out talep eden veya valizlerini gün içinde teslim etmeyi isteyen misafirlerimiz için bu hizmet ücretsiz olarak tarafımızdan sunulmaktadır. 

Misafirlerimiz için resepsiyon departmanımız tarafından concierge hizmeti sunulmaktadır. Hizmetlerimiz arasında özel taksi, araba / limuzin kiralama, münferit veya gruplar için tarihi ve merkezi İstanbul gezileri organize etmek bulunmaktadır. 

Profesyonel ekibimiz tarafından gün içerisinde misafirlerimizin tüm kuru temizleme, yıkama ve ütü servisleri yapılmaktadır. Misafirlerimize özel bir hizmetimiz olan odada masaj, manikür ve pedikür yaptıma imkanı aynı özenle sunulmaktadır. 

Otelimizin tüm açık ve kapalı alanlarında ücretsiz wireless internet servisimiz vardır. 24 saat oda servisimiz vardır.

Sorunuz mu var?